logo

Tel No. 09122269981

ایزوگام صدف بام دلیجان

showcase image

(گروه صنعتی بازرگانی صدف دلیجان) با هدف توسعه صادرات و تقویت بنیه تولید ملی و در جهت خودکفایی و استقلال کشور عزیزمان ایران ، از ابتدای بنیان گذاری در سال 1375 همواره به پیشرفت و تعالی سازمانی و توسعه بلند مدت سیستم تولیدی خود اندیشیده است . مدیریت شرکت با اتکا به پشتیبانی لایزال الهی و تکیه بر دانش بومی متخصصین ایرانی و استفاده از تکنولوژی روز و پیشرفته در هر بخش از کارخانجات تولیدی خود همواره سعی در تولید بهترین و با کیفیت ترین محصولات و رعایت حقوق مشتریان و افزایش رضایتمندی آنان را داشته است .
مجموعه تولیدی « عایقهای رطوبتی » با نام تجاری « صدف بام » شامل کارخانه های تولیدی عایق های رطوبتی نوع BOF و BPP و پالایشگاه تولید قیر و مواد اولیه عایق های رطوبتی از سال 1381 تا کنون .
ما توانستیم در این سالها با توجه به نیاز مشتریان محصولی با کیفیت و در رده جهانی تولید کنیم و این افتخار را داریم که برند صدف بام و صدف گام امروزه یکی از شناخته ترین برند های ایزوگام در داخل کشور می باشد و با شعار (لذت باران با ما !!!) سعی دارد که با محصول با کیفیت قدمی در تکریم مشتریان در این راه بر دارد.
شرکت صدف بام در این چند سال حضور خود در عرصه تولید توانسته مدارج معتبر استاندارد ملی و بین المللی را به کمک تیم مجرب خود که متشکل از واحد کنترل کیفیت ، تیم سخت کوش تولید و تیم مدیریتی می باشد ، کسب کند
این مجموعه تمام تلاش خود را دارد تا محصولی با کیفیت با کمک پرسنل سخت کوش خود تولید کند و در این راستا توانسته در جهت حفظ منافع مشتری محصولی با رعایت تمام استاندارد های عایق رطوبتی تولید نماید تا قدمی کوچک در قبال اعتماد شما مشتریان عزیز برداشته باشد.
این شرکت همچنین توانسته با کمک مهندسین خود برای حفظ محیط زیست و کاهش آلایندگی دستگاه فیلتراسیون دود را در شرکت نصب کند.